ETAStartProduktyPartnerzyKontaktserwisfaqO nasArchiwum
ETA
ETA
ETA Projekty unijne
ETA
aktualności
2011-12-12

Rzetelna firma


Sprawdź naszą rzetelność.2010-04-29

Godło Najlepsze w Polsce


W konsumenckim konkursie jakości produktów nasza firma otrzymała certyfikat "NAJLEPSZE W POLSCE". Dziękujemy bardzo za to wyróżnienie, które motywuje nas do utrzymywania wysokiej jakości oferowanych produktów.2010-03-15

Znak Najlepsza Opłacalność


Zasilacz Multisystem UPS 720 zdobył ponownie znak "Najlepsza Opłacalność" magazynu "PC World" (nr 04/2010).2009-12-01

Najlepsza opłacalność


Zasilacz Multisystem UPS 720 zdobył znak "Najlepsza Opłacalność" magazynu "PC World" (nr 11/2009).2007-11-21

UPS wersja CO


W naszej ofercie posiadamy zasilacze przystosowane do współpracy z kotłami grzewczymi. Ich specjalna konstrukcja oraz akumulatory o dużej pojemności zapewniają długotrwałą pracę kotła w przypadku braku energii elektrycznej.

Więcej informacji o produkcie znajdą Państwo tutaj. W celu zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.


2007-08-21

Protelek - Nowy zasilacz w ofercie ETA
Już w sprzedaży nowy zasilacz ETA UPS PROTELEK 650. Idealny zasilacz do pracy z jednym zestawem komputerowym teraz w PROMOCYJNEJ cenie 180 zł netto.2007-01-01

Trzy razy ETA w pierwszej trójce


W najnowszym rankingu PC World Komputer zasilacz firmy ETA zajął dwa trzecie miejsca. Ranking był prowadzony niezależnie przez redakcję oraz użytkowników w obu przypadkach zasilacz ETA multisystem 720 nie miał sobie równych pod względem czasu podtrzymania.
Do sukcesu należy zaliczyć także drugie miejsce w rankingu czytelników dla zasilacza WHAD 1000. Zasilacz ten jest najmniejszym dostępnym na rynku zasilaczem On-line.
Serdecznie dziękujemy wszystkim czytelnikom i redakcji PCWK za tak zaszczytne wyróżnienie, co nas dodatkowo mobilizuje by dostarczać urządzenia najwyższej jakości.2006-12-01

Komputronik dystrybutorem ETAFirma Komputronik stała się dystrybutorem zasilaczy ETA. W ofercie firmy Komputronik, prócz zasilaczy naszej firmy, można znaleźć komputer PC, notebooki, oraz akcesoria komputerowe. Współpraca ma na celu lepsze zaspokojenie potrzeb klientów, poprzez przygotowywanie kompleksowych rozwiązań w zakresie sprzętu elektronicznego oraz podtrzymania zasilania.

2006-08-17

SPEiI ETA sponsorem reprezentacji polskiej grupy woltyżerki
podczas Mistrzostw Świata Seniorów w Aachen (Niemcy) w dniach 24-27.08.2006r.Woltyżerka jest gimnastyką artystyczną wykonywaną najczęściej na galopującym koniu. Ta niezwykle widowiskowa dyscyplina staje się coraz bardziej popularna, a Spółdzielnia Pracy Elektroniki i Informatyki ETA jest wiernym kibicem polskiej reprezentacji w tej dyscyplinie. Więcej informacji na temat tej dyscypliny sportowej znajduje się na stronie Polskiego Związku Jeździeckiego.
http://www.pzj.pl
oraz na oficjalnej stronie MŚ
http://www.aachen2006.de/default_e.htm   
  Start | Produkty | Projekty unijne | Usďż˝ugi | Partnerzy | Kontakt | Serwis | FAQ | Polityka prywatnoďż˝ci | O nas